BEZPEČNĚ NA FREE WIFI S VPN!

Nenechte si ukrást váš facebook účet na free wifi!

Víte, co to je VPN? Někteří z vás právě kroutí hlavou že ne, a zase někteří si teď říkají proč vás s tím vůbec otravuji. VPN neboli virtuální privátní síť je fajnovou věci, která nám otevírá nové možnosti na internetu. Chcete například ochránit své osobní údaje při připojení na Free Wifi, a nebo si pustit video na YouTube, které není  v naší zemi dostupné. Právě tyto a více věcí vám umožní VPN.

Zhlédněte si video, které není v Česku nebo na Slovensku dostupné!

Úplnou špičkou v poskytování Virtuální privátní sítě je webová aplikace X-VPN. Tuto službu na světě již využilo sta tisíce lidí, jelikož díky své jednoduchosti, cenové dostupnosti a funkčnosti je služba X-VPN v zahraničí velmi oblíbená. V České republice se až tolik s VPN nesetkáváme, a tak si myslím, že je pravý čas to alespoň vyzkoušet. Nejdříve se budete muset registrovat na webu XVPN.IO, kde si poté budete moci stáhnout aplikaci pro váš počítač s Windows či Mac, a váš smartphone nebo tablet s Androidem nebo iOs. Ovládání aplikace je velmi jednoduché a rychlé a tak by to měl rozhodně zvládnout např. i váš děda. V aplikaci si nastavíte základní parametry o vašem šifrování, na jaký server z jaké země se chcete připojit a tak podobně. Poté už můžete jednoduše využívat služby X-VPN. Ve chvíli kdy je aplikace aktivní, je vaše spojení šifrované i například na nezabezpečené Free Wifi v Mekáči. Už se nemusíte bát o krádež vašich drahocenných dat a také není vůbec žádným problémem spuštění videa, které je v Česku nebo na Slovensku zakázané. Když si zvolíte, že chcete být připojení na Americkém serveru, pro všechny webové stránky včetně YouTube budete vypadat jako návštěvník přicházející z USA, a to nikoliv z Česka nebo Slovenska právě díky VPN. K dispozici, jak jsem již zmiňoval je velmi dobrá mobilní aplikace, která se doopravdy hodí, např. pokud si na free WiFi potřebujete zařídit doopravdy tajné věci. Aplikaci si můžete stáhnout V obchodech Appstore a Obchod Play pro iOS a Andriod. Jak mobilní, tak počítačová aplikace nijak nezpomaluje výkon vašeho zařízení. Jediné co dělá, je to, že šifruje vaše data pomocí odesílání na vámi zvolený server, který je přeposílá na vámi požadovanou stránku. Ano, toto proběhne v řádu milisekund, je to neuvěřitelné.

Lepší než České VPN!

Teď si říkáte, že v Česku existují České VPN weby, a tak proč byste měli využívat služeb zahraničních. Důvod je jednoduchý v tom, že X-VPN svojí obrovskou velikostí nabízí nadstandardní virtuální privátní síť za dostupné ceny. Nehledě na to, že čeští VPN poskytovatelé mají většinou servery v Česku, a tak např. nelze využít možnost zhlédnutí videa, které není pro nás dostupné. Dalším problémem může být u českých poskytovatelů i rychlost, jelikož X-VPN používá těch nejrychlejších možných serverů. Zvolit si X-VPN je rozhodně tou správnou volbou.

Takže už víte jak si ochránit svá data na free WiFi nebo jak si zhlédnout video či obsah, který není u nás dostupný?  Teď už všichni rozhodně kývete hlavou, že ano. Byl bych velmi rád, kdybyste se právě teď podívali na web X-VPN.IO a přímo si VPNko vyzkoušeli. Za zkoušku nic nedáte a alespoň uvidíte, že vám tu nekecám.

XVPN.IO – VYZKOUŠEJTE PRÁVĚ TEĎ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *