TOP 5 NEJHORŠÍ SOUTĚŽÍCÍ V PROSTŘENO!

Televizní gurmánský pořad Prostřeno od TV Prima se stal legendou, je vysílán již od roku 2010 a na Slovensku je známý pod názvem Bez servítky. Rozhodně jej všichni známe a snad všichni víme, že se občas našel nějaký ten exot, který soutěži dal tu pořádnou šťávu.

5. SOUTĚŽÍCÍ – Veronika

Nenávistivá Veronika poslala celou republiku do prdele a to doslova. Po hádce s Gabrielou, kterou nesnášela byla natolik rozzuřená, že se nebála nadávat v televizi ve velkém a tak ukázala celému národu svojí vulgaritu a nevychovanost. Jednu dobu byla hitem bulvárních magazínů. Sama po odvysílání řekla, že šla do Prostřena jen kvůli penězům.

4. SOUTĚŽÍCÍ – Darja

Video hysterického chování Ruské krasobruslařky Darji obletělo celý český internet. Všichni byly naprosto fascinování jejím hysterickým chováním a tak se na nějakou dobu stala slavnou, kdy o ní psal každý bulvární časopis a Prima si zase jenom mnula ruce.

3. SOUTĚŽÍCÍ – Blondýna Nikol

Mladičká blondýna Nikol z Turnova prý pracovala jako servírka. Žila s rodiči a bratrem v novém rodinném domě. Říkala, že vaření je její největší koníček, který chce předvést celému národu.
Předvedla se ale jako největší neznalec vaření. Nerozeznala ani petržel od celeru a přípravu kachny zřejmě nikdy neviděla… Proč sem takový člověk vůbec leze…

2. SOUTĚŽÍCÍ – Metadon

Ohh, Metadon, tak to je kapitola sama o sobě. Neříkám, že by špatně vařil, ale jak sám přiznal, šel si tam prostě udělat z lidí srandu. No a možná za svůj herecký výkon dostal i nějaké ty peníze navíc, jelikož se Primě díky jemu hezky zvedla sledovanost a senioři mají od té doby YouTubery za úplně magory. Očekával jsem, že mu bude Misha kapku více pomáhat, ale opak je pravdou.

1. SOUTĚŽÍCÍ – Karel Ondrka

Snad nejpopulárnějším soutěžícím vůbec, který kdy v soutěži byl je Karel Ondrka, tedy jak se to tak vezme. Byl to herec nastřčený samotným Kazmou z OneManShow, kde jim nedělalo problém přestavět celý byt, či vařit jídlo v restauraci a poté jej pomocí speciální trouby podávat soutěžícím a slepici Babiše či rakev snad nemusím zmiňovat. Za herecký výkon patří Karlovi velký palec nahoru, jelikož jsme mu na to všichni skočili.

1 thought on “TOP 5 NEJHORŠÍ SOUTĚŽÍCÍ V PROSTŘENO!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *