TOP 5 TELEPORTACE AUT ZACHYCENÝCH NA KAMERU

Všude na světe jsou u silnic umístěné bezpečnostní kamery, které nám někdy ukazují naprosto neuvěřitelné až děsivé věci. Proto se teď pojďme podívat na teleportace aut zachycených na video.

5. VIDEO – Teleportace auta na mostě

Záznam tohoto videa vypadá jako úplně normální, vlastně se celou dobu děje to, co tu je každý den – auta a zase jenom auta. Avšak se v jednu chvíli podařilo zachytit zřejmě teleportující
vozidlo šedé barvy, které zmizelo a následně se po několika metrech znovu objevilo. Nemůžeme zde potvrdit zda se jedná o hoax či nikoliv.

4. VIDEO – Podivná teleportace auta

U tohoto videa bylo policii potvrzeno, že se jedná o falešné video, které je upravené v počítači, samozřejmě, že se jednalo o clickbait, který měl nalákat diváky na video.
Samotná policie má k dispozici toto video ze svého vozidla, tudíž se jedná o vtípek, který avšak dlouho nebyl rozluštěn.

3. VIDEO – Zmizení auta

PŘEHRÁT VIDEO (KLIKNĚTE)

Podivná zmizení auta se podařilo natočit na bezpečnostní kameru. Je zde vidět jakýsi záblesk, který udeří do auta, kdy následně zmizí. Svědci události se nenašli. Jsou zde spekulace, že se auto mohlo propadnout do časoprostoru a nebo se může jednat opět o vtip.

2. VIDEO – Zmizení auta na dálnici

PŘEHRÁT VIDEO (KLIKNĚTE)

Na tomto videu můžeme vidět klasický americký den. Na jedné straně zácpa a na druhé úplně čistě projízdná silnice. Právě na druhé straně mělo zmizet auto, avšak kdy zde mohlo být klidně i přes 100 svědků, nikdo toto neviděl a tudíž můžeme opět jen spekulovat.

1. VIDEO – Silné světlo a zmizení auta

PŘEHRÁT VIDEO (KLIKNĚTE)

Zde se podařilo na bezpečnostní kameru zachytit velmi podivný jev. Kdy záznám vypadá jako úplně normální z ničeho nic se zde zobrazí silný záblesk a vozidlo z ničeho nic zmizí.
Někdo říká, že se jedná o mimozemskou střelu, která mělo auto k sobě teleportovat, jiní říkají, že se jedná o vtip.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *